KIM JESTEM

Cześć ! Nazywam się Natalia Nowak i pomagam opiekunom zdrowo karmić ich psy i koty.

Jestem zoodietetykiem, technikiem weterynarii oraz zootechnikiem. W 2020 ukończyłam studia magisterskie o specjalności żywienie i dietetyka zwierząt, a w 2022 roczny, specjalistyczny kurs dietetyki psów i kotów. Stale pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w kursach, szkoleniach i czytając literaturę. Swoją wiedzą dzielę się na instagramie @codomiski, chcąc jak najlepiej zwiększać świadomość opiekunów w zakresie żywienia czworonogów.

1649673920309
IMG_20220828_133832
1649674087164
1649674087182 (1)

CZYM SIĘ ZAJMUJĘ

Prowadzę konsultacje dietetyczne dla psów i kotów oraz doradzam opiekunom w kwestii odpowiedniego żywienia pupila. Moi pacjenci to w większości przypadków zwierzęta chore, dlatego współpraca z lekarzami weterynarii jest bardzo ważna. Aktualnie współpracuje z przychodniami w Rzeszowie, Krakowie oraz Niepołomicach i to właśnie tam możemy spotkać się na konsultacje stacjonarne.

Do diety pupila podchodzę kompleksowo, uwzględniam wszystkie jego potrzeby, ale również możliwości opiekuna. 

JAK ZOSTAŁAM ZOODIETETYKIEM

W 2020 ukończyłam studia magisterskie o specjalności żywienie i dietetyka zwierząt, kończąc tym samym dwa stopnie kierunku zootechnika. W międzyczasie zdałam egzaminy pozwalające mi zyskać tytuł technika weterynarii.

Jeszcze na studiach rozpoczęłam pracę w przychodni dla zwierząt. Głównym obowiązkiem, a zarazem pasją, było asystowanie przy zabiegach oraz opieka okołozabiegowa. Z czasem pojawili się pierwsi pacjenci dietetyczni i żywienie czworonogów stało się moim głównym zajęciem. Uzupełnieniem wiedzy była pierwsza edycja rocznej szkoły dla dietetyków psów i kotów, prowadzonej przez założycielkę Fundacji Surowe Kotki i Psy.

1647461614283
WhatsApp Image 2022-03-12 at 13.57.35
IMG_20190918_140351
GOPR0577_Moment2

POZA PRACĄ

Jestem opiekunką czteroletniego psiaka. Diego – mój przyjaciel i fan każdego jedzenia. Pies o niezwykłym spojrzeniu. Tester mojej psiej kuchni i wielbiciel wszelkich smaczków. Oboje mamy chorobę lokomocyjną i oboje uwielbiamy jeździć w nowe miejsca. Diego nie popiera mojego pomysłu posiadania kota…

Jestem osobą, która uwielbia coś robić! Do niedawna odpoczynek oznaczał dla mnie tylko i wyłącznie inną formę aktywności. Na szczęście uwielbiam też odpływać w książkach.

Cenię sobie możliwość wyjazdów w nowe miejsca, szczególnie tych gdzie natura pokazuje swoją niezwykłość. Zimą możemy spotkać się na stoku, a latem na górskiej trasie. 

Marzę by nauczyć się rękodzieła – lepienia garczków z gliny 🙂

JAK MOGĘ CI POMÓC?

KONSULTACJE DIETETYCZNE PSÓW I KOTÓW

Konsultacje dietetyczne dla zwierząt chorych i zdrowych.

Online i stacjonarnie.

SZKOLENIA

ZADOWOLONE KOCIE I PSIE BRZUCHY

Masz pytanie?

Jeśli zainteresowała Cię konsultacja z zoodietetykiem i chcesz się umówić, masz dodatkowe pytania lub ciekawą propozycję, wypełnij formularz lub napisz na:

codomiski@gmail.com

Rzeszów “Alfavet Przychodnia Weterynaryjna”

mgr inż. tech. wet. Natalia Nowak
konsultacje dietetyczne psów i kotów